Beata Rychta - właścicielka firmy Antyczne Klimaty, rzeczoznawca w zakresie - "Ekspert Wyrobów Jubilerskich", "Znawca pereł", "Znawca biżuterii dawnej", członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich.

Małgorzata Kuhiwczak - mgr historii sztuki, doradca klienta, specjalista d/s mediów społecznościowych.

Od 2005 roku mamy przyjemność prowadzić w Olsztynie galerię Antyczne Klimaty. Realizujemy swoje marzenia i ... otaczamy się przedmiotami, które w jakimś stopniu przenoszą nas i naszych klientów w atmosferę urokliwych, dawnych czasów...

Sprzedajemy, skupujemy i pośredniczymy w sprzedaży niepowtarzalnych egzemplarzy przełomu XIX i XX wieku, z okresu międzywojennego oraz stylizowanych - nawiązujących do dawnych epok.

Im dłużej obcujemy z tymi "małymi dziełami sztuki", tym bardziej dociera do nas fakt, że przed laty przywiązywano większą uwagę do jakości i do funkcjonalności przedmiotów...

Jeśli nie odziedziczyliśmy po przodkach starych oryginalnych pamiątek, można zacząć tworzyć swoją rodzinną, domową kolekcję już dziś i można zacząć uczyć nasze dzieci, że to co stare jest piękne, niepowtarzalne i wartościowe.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Beata Rychta i Małgorzata Kuhiwczak